Турбота про довкілля

Турбота про довкілля

Дбайливе ставлення до навколишнього середовища, природних ресурсів та взагалі екології – одне з найважливіших завдань сучасності. Йому приділяють сьогодні особливу увагу не тільки окремі Компанії, але й держави в цілому. У зв'язку з цим, велике значення сьогодні набувають екологічно безпечні технології. Ставлення не тільки населення, а й особливо великих компаній і бізнесу до екології стає все більш тривожною проблемою.

ГК «Нові продукти» не залишається осторонь: еко-відповідальність та еко-свідомість, використання eсo-friendly технологій, участь в еко-спрямованих проектах – ось ті принципи, якими ми керуємося.

Величезну увагу Компанія приділяє ефективному впровадженню сучасного екологічного обладнання. Для цього фахівцями Компанії проводяться постійний моніторинг останніх світових розробок, ретельний відбір і установка найкращих зразків на заводі в м. Жашкові. При цьому особливо важливим є той факт, що установка обладнання та його налагоджування, так само як і навчання персоналу, проводиться висококласними фахівцями-представниками компанії – виробника цього обладнання.

З 2014 року на виробництві припинено використання природного газу та введений в експлуатацію енергетичний комплекс СС​​-1500 для опалення приміщень на виробництві твердим екологічним паливом, а саме пелетами.

Даний комплекс має найкраще співвідношення ціни та якості, а також можливість працювати як на пелетах, так і на інших екологічних видах палива (шматкова деревина, тирса, стружка і багато інших). Відповідна система опалення найбільш відповідає вимогам нашого підприємства. За допомогою котла ми отримуємо можливість проводити утилізацію непридатних до використання піддонів, картонних шпуль та інших відходів, використовуючи їх як паливо. Енергетичний комплекс СС ​​- 1500 має потужність 1500 кВт і повністю замінює роботу двох водогрійних котлів загальною потужністю 1024 кВт, що працюють на природному газі.

У 2015 році на заводі в м.Жашків були виконані роботи з переоснащення лінії ПЕТ для можливості роботи обладнання лінії з преформою , що має cкорочене горло і, відповідно, меншу вагу.  Ми , за прикладом інших передових компаній у всьому світі , системно впроваджуємо сучасні ресурсозберігаючі технології на виробництві не тільки з метою економії коштів і матеріалів, які йдуть на виготовлення продукції, але і для зменшення кількості сміття , що забруднює навколишнє середовище .