виробництво

виробництво

Увесь асортимент напоїв Групи Компаній «Нові Продукти» виробляється на сучасному заводі в Жашкові – невеликому містечку на межі Київської та Черкаської областей. Підприємство, здатне виробляти напої, що відповідають найсуворішим світовим стандартам якості, побудоване в Жашкові не випадково. На вибір саме цього міста вплинули декілька істотних чинників. По-перше, місто знаходиться в Центральній Україні. Таке розташування є оптимальним з точки зору логістики. По-друге, екологічно чиста місцевість навколо Жашкова, де можливе видобування підземних вод найвищої якості. По-третє, Жашків, як і вся Черкаська область, – це регіон із позитивною динамікою економічного розвитку. Час показав, що розташування основних потужностей Компанії у Жашкові є стратегічно правильним рішенням.

Встановлене в цехах жашківського заводу сучасне обладнання дає змогу виробляти найширший асортимент упаковки та напоїв, які відповідають усім світовим стандартам якості.

На заводі функціонують швидкісні лінії розливу напоїв, що оптимізує роботу підприємства. Завод у Жашкові може не лише задовольнити сьогоднішній попит на продукцію Компанії, але й збільшити обсяг виробництва за необхідності в майбутньому.

Перевірка якості напоїв відбувається на всіх етапах виробництва та здійснюється у спеціальній атестованій лабораторії. На нашому підприємстві впроваджена сертифікована інтегрована система  менеджменту, управління якістю та безпекою харчових продуктів, яка базується на основі відповідності двом міжнародним стандартам – ISO 9001 та ISO 22000.

Висока якість продукції Компанії залежить від води, яку використовують для виробництва напоїв. Оскільки в питаннях якості не може бути компромісів, для виробництва напоїв Компанія використовує лише артезіанську воду з оптимальним мінеральним складом. На завод вода подається з дев’яти свердловин, які повністю забезпечують потреби підприємства у сировині. Найвища якість артезіанської води, яка видобувається в Жашкові, стала поштовхом для запуску лінії розливу питної води «Природне Джерело»тм.

Обсяг продукції, яку випускає жашківський завод, постійно збільшується. Водночас, популярність і попит на напої Групи Компаній «Нові Продукти», що постійно зростає, зумовлені надзвичайною якістю продукції, асортиментом, який регулярно збільшується, агресивним маркетингом та грамотною дистрибуцією.