Сталий розвиток

Проявляючи турботу про споживачів, Група Компаній «Нові Продукти» підтримує поточні і постійно ініціює нові соціальні проекти. Активну участь у громадському житті є одним з пріоритетів Компанії, яка протягом всієї своєї історії активно підтримує розвиток благодійних проектів в Україні та Жашкові – місці зосередження своїх виробничих потужностей.

У початку 2014 року було прийнято рішення виділити ініціативу ГК «Нові Продукти» по реалізації соціально спрямованих заходів в окрему сферу діяльності і створити Благодійний фонд «Нова Громада», який допоможе більш ефективно реагувати на потреби суспільства.

Основні напрямки нашої діяльності – меценатство, соціальні проекти в Жашкові та області і допомога українській армії.

В даний час Фонд здійснює регулярну матеріальну підтримку найменш забезпечених дитячих установ району, всебічну допомогу ветеранам Великої Вітчизняної війни, закупівлю обладнання для очисних споруд, ремонт доріг і місць відпочинку городян, сприяє розвитку освітніх, культурних програм для молоді та студентів і т.п. А ще під опікою Фонду перебуває Смілянський будинок-інтернат для вихованців з особливими потребами.

Сьогодні ми також приділяємо велику увагу допомозі українській армії, адже країна у важкі часи як ніколи потребує підтримки суспільства і бізнесу зокрема. «Нова Громада» регулярно виділяє кошти на спорядження військових, що беруть участь в антитерористичній операції на сході країни і захищають територіальну цілісність держави, забезпечує їх необхідним, а також піклується про переселенців і надає допомогу сім’ям загиблих.

Сайт: nova-gromada.com.ua