Сталий розвиток

Як Компанія, яка протягом усієї своєї історії прагне бути активним учасником суспільних процесів в Україні, ми долучаємося до меценатського, благодійницького та волонтерського руху країни. Свої зусилля як мецената та благодійника ГК «Нові Продукти» зосереджує насамперед у соціальній сфері, як надаючи допомогу найбільш незахищеним верствам населення, а також школам, дитячим садкам, лікарням і закладам культури, так і підтримуючи численні освітні, культурні і спортивні ініціативи.

Так, 2018 року завершився масштабний дворічний мистецький проект, у рамках якого ГК «Нові Продукти» разом із Платформою для сучасного мистецтва _PCA ініціювали Студії для молодих художників #PortArtStudio. За час роботи студійної та виставкової програми реалізовано 15 проектів за участю молодих художників. Окрім того, відбулася низка культурно-просвітницьких заходів, зокрема цикл мистецьких зустрічей та арт-фестиваль для дітей міста Жашкова, де розташовані виробничі потужності Компанії.

Усвідомлюючи важливість залучення до процесів розбудови країни талановитої молоді, 2018 року ми ініціювали серед українського студентства конкурс на отримання іменної стипендії ГК «Нові Продукти» для навчання на магістерській програмі в Київській школі економіки (Kyiv School of Economics, KSE).

 

Для максимально ефективної реалізації благодійних, меценатських та волонтерських проектів у 2014 році компанія прийняла рішення створити Благодійний фонд «Нова Громада», який дозволяє дієво реагувати на потреби суспільства. Основні напрями роботи фонду меценатські програми, соціальні проекти у Жашкові, Жашківському районі та Черкаській області, допомога українській армії.

Сьогодні фонд регулярно матеріально підтримує заклади соціальної сфери регіону, зокрема закуповує дороговартісне обладнання, допомагає ветеранам, людям з обмеженими фізичними можливостями, самотнім літнім громадянам, а також мешканцям Жашківщини, які через важкі життєві обставини опинилися у скрутному становищі. Фонд приділяє велику увагу допомозі українській армії, адже країна у важкі часи як ніколи потребує підтримки суспільства, зокрема бізнесу. «Нова Громада» регулярно бере участь у комплектуванні допомоги, яку волонтери передають на схід, щоб виявити турботу про захисників України. Підтримка учасників бойових дій продовжується і на мирній території — фонд тісно співпрацює зі Спілкою учасників АТО Жашківщини, допомагає родинам загиблих військових та добровольців.

У 2018 році на реалізацію благодійних проектів Групою Компаній «Нові Продукти» було виділено понад 1,6 млн гривень.

З липня 2015 року випускається газета «Нова Громада» накладом 5000 примірників, на сторінках якої публікується актуальна інформація про благодійні проекти фонду і новини Жашківщини, основного регіону розповсюдження видання. Газета э безкоштовною для читачів, вона створюється, друкується та розповсюджується виключно за рахунок коштів Благодійного фонду «Нова Громада» та ГК «Нові Продукти». Газета доступна у двох форматах друкованій та електронній версії, яка розміщується на сайті БФ «Нова Громада»: nova-gromada.com.ua.