en
ru
demo
demo

ІННОВАЦІЙНИЙ АЛКО-ЕНЕРГЕТИЧНИЙ НАПІЙ DIABLO™

Алкогольний енергетик DIABLO™ – це принципово новий напій, що започатковує окрему нову категорію слабоалкогольних напоїв. Замість простого спирту, у ньому використовується інноваційна алкогольна база – продукт натурального бродіння з води, хмелю, ячмінно-солодового екстракту, сиропу і дріжджів. Фактично це технологія виготовлення пива, проте виграшна відмінність продукту нашої компанії полягає в спеціальній багаторівневій фільтрації, що позбавляє продукт пивного смаку, запаху та післясмаку.

DIABLO™ – готовий коктейль для молодих, яскравих та сміливих. Це напій-провокатор і напій-каталізатор, генератор божевільних ідей і вчинків для тих, хто хоче відкрити в собі й показати іншим свій «темний бік». Завдяки поєднанню енергетика, що надає сплеск сил, і розслабляючого легкого алкоголю DIABLO™ допомагає на певний час випустити свого внутрішнього демона «побешкетувати».

У лінійці DIABLO™ представлені два коктейлі міцністю 8%:

DIABLO RED ALCO ENERGY

DIABLO BLACK ALCO ENERGY

Обидва SKU випускаються в металевих банках об’ємом 0,5 л. Яскравий і провокаційний червоно-чорний дизайн, безумовно, зробить продукт помітним на полицях магазинів.

СМАКИ Diablo™

demo

DIABLO RED ALCO ENERGY

Кофеїн, фруктово-ягідний смак

demo

DIABLO BLACK ALCO ENERGY

Кофеїн, екстракт гуарани, смак барбарису

SKU

  • demo

Банка: 0,5 л.

Міцність: 8%